| NothingImportant200 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce credeti despre rochia de mireasa a lui Kate Middleton? Si stiti cumva daca se va transmite live si petrecerea de la Buckhingam Palace?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu mi-a placut rochia. sad
nu stiu nimic de petrecere.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu mi-a placut rochia, a imbatranit-o cu vreo 3 ani.
Cat despre petrecere, nu cred ca se transmite live.

| Ofiintă a răspuns:

Buna
Dupa preferintele mele mi s-a parut cam simpla si mi-am spus ca e asemanatoare cu rochia bunicii
Este o printesa totusi si nu era foarte elegant sa se imbrace intr-o rochie foarte decoltata asa cum poarta in general toate miresele
Ai vazut ca ceremonia era regeasca si nu s-a putut imbraca mai bine pentru ca daca s-ar fi imbracat mai cum spune toata lumea asa cu o rochie mai complexa ar fi exagerat rau si ar fi iesit vraiste adica imagineazatzi o rochie ditamai maneci bufante o fusta lunga bufanta Nu asa ceva nu se numeste elegantza

Eu zic ca a uimit lumea cu elegantza si cu simplitatea ei
Exact ca si o printesa
pa, pa