| MaliceThemen a întrebat:

vreau si eu coduri pentru the sims 2, gen motherlode = pentru bani
Funda!

4 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Scrie in consola de la sims, adica aia unde scrii motherlode, scrie help. si vezi ca iti apar toate codurilewinking.
iti zic si eu pe alea mai folosite :
familyfunds numele de familie 50000. si ai 50000 dolari dinaia.
mai este sa fie tot timpul fericit. scrii prima data lockaspiration off, dupa aia aspirationlevel 7, dupa aia lockaspiration on. si o sa iti fie tot timpul fericiti oamenii. mai vezi tu ce mai este pe acolo. era parca ceva ca oamenii sa nu my imbatraneasca, poti schimba ora, orice. dai funda? big grin

| MBG a răspuns:

Http://www.cheatcc.com/pc/sims2.html
te rog fundita

| Elisa_7688 a răspuns:

Aging x (unde x este on sau off): Simsii nu imbatranesc

deleteAllCharacters: Stergi toti simsii din unghiul camerei vecinilor

kaching: +1000 Sim bucks

motherlode: +50000 Sim bucks

StretchSkeleton: Modifici talia simsilor

maxmotives: Stare de fericire a personajului selectat

| Elisa_7688 a răspuns:

aging off - sa nu imbatraneasca

aging on - sa imbatraneasca
motherlode: +50000 Sim bucks

StretchSkeleton: Modifici talia simsilor

maxmotives: Stare de fericire a personajului selectat