| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna vreau si eu o parere voi ce parere aveti despre abonament? as vrea sa imi iau un telefon la abonament si inca nu sunt hotaratabig grin

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Depinde eu am cartela si sunt mutumita!
abonamentul e mai costisitorstraight face

| juniper a răspuns:

Eu am abonament la Vodafone si am 25 de minute gratis big grinbig grin

| Ana a răspuns:

Mai bine la cartela
k si eu am avut abonament si iti spun eu k e naspa, am platit intr-o luna 500 d mii degeaba k nici nu depasisem angry

| xibalba a răspuns:

Depinde... Am obsercat ca acum se fac oferte super si la cartele, depinde si de retea, bineinteles. Eu acum as vrea sa trec pe cartela, insa nu pot, pentru ca mi-am prelungit contractul pentru inca 2 ani, deci... pot sa zic ca asta e un inconvenient la abonament. trebuie sa stai cu el pana iti expira contractul...

Deci, daca gasesti oferta buna la abonament si te avantajeaza, e ok. Daca nu, nu are rost sa dai banii degeaba lunar...

| M4RK a răspuns:

E bine cu abonament ca nu tot trebuie sa iti cumperi cartele si pe abonament poti vorbi cat vrei si nu se termina creditulhee hee ca la cartelahappy

| BabyRosse a răspuns:

Abonament-Il urasc! un prieten platete 1 mil pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor c intr
pentru asta sunt centrele de telefonie.
rolling eyes

| kishinawyanka a răspuns:

Din câte ştiu, e mai ieftin.

Nu am fost niciodată la Abonament. Îmi place şi îmi convine Pre Pay până ce...