| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot sa imi adaug prieteni pe blog sau mai bine zis sa apara la mine pe blog si blogurile altor prieteni, am vazut la majoritatea persoanelor ca apare in partea dreapta sau stanga sub "about me". multumesc p. s.(am blog de 2 zile)big grin

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca ai pe blogspot... Mergi la Tablou de bord>editare postari>aspect>elemente de pagina>dai in dreapta "adaugare element gadget" si alegi "lista bloguri". Succes!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Super! Ma bucur ca te-am ajutat!

| videoblog a răspuns:

Daca blogul e pe WP, atunci iti trebuie un plugin.

| volt a răspuns:

Si pe wordpress si pe blogspot poti face la fel. Te duci in panoul de administrare la :Links, si adaugi de acolo

| w1zz a răspuns:

Pai dai pe un om care vrei tu si si dai pe el adauga prieten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri, in special alexandra de la tine am aflat exact ce cautam. pup:*