| bby a întrebat:

love struck Cine are status`uri diverse love struck
Funda >: pentru cele mai bunewinking

Răspuns Câştigător
| AdelinaPaula a răspuns:

-> Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori, in timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori

-> Nu face nimic remarcabil, dar ce face este esential.

? te'a iubit fraiere! chiar te'a iubit candva,priveste'o dar stai departe de ea acum nu te mai vrea ` e mult prea tarziu pentru. regrete. Nu te'a uitat. Dar nici nu vrea sa te ierte!?"?

Si cand vreau sa zambesc nu am pentru cine. Cand plang nu-i atent nimeni la mine

Totul mi se pare un semn de intrebare,Traiesc intr-o poveste si visul e culoare, Asta sunt eu,mereu o visatoare,Cand am totul la picioare!

Înca Am Suflet De Copil, Ce Refuza Sa Creasca, Mi`e Egal Q Zero Tot Ce Spune Lumea Asta Proasta! "

Auzim vorbe dspre noi Sii continua´ Dar cand ajunge ´la noi ´ Barfa ´ se ´scuza ´Tarfa´[]

Iti pre Rau ca mai cun0scut sti ce Puiucc, mi se rupe d tine si de Parerile Tale d rau!"

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigata

Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet, incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...

Lasa’ma cu textele ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut si daca nu a fost asa.a fost pentru. ca n’am vrut!

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Crezi ca totu-i roz dar de fapt totu-i-ntunecat, nu mereu viata are culoarea cu care esti imbracat. happy

Pentru cã viata nu e nici roz, nici mov, nici verde, E o chestie asa, cu multe petewinking

Daca vezi sunete rosii verzi sau gri, esti unde ar trebui sa fii.

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

MaaXximmaa`! Nu te mai compara cu altii`. ca tu esti totu`. Nimenii niciodata n`o sa poataa sa-ti ia locul`! te iubesc iubireee
Shii` Sunt Mandra de Prietenele mele De Fiecare ~n Parte Intree `noi Defecte sunt acCePtate ~!

Si` te`nteleg`. Sau` macar incerc sa ma prefac`. M`am saturat sa aud mereu` " Imi pare Rau N`am Sa Mai Fac " •"love struck!~"

♦ Alb in0cent ♦ r0suu` pasi0nal si`un gram d verde ♦ ExTrAoRdInAr!

Nu asta vroiam sa spun, vroiam sa spun cu totul altceva. da` mi-am pierdut ideea in timp ce ma gandeam la ea!

Ai o întrebare? Da. Poţi să taci. winking

Ştii că e fără control şi totul se admite p`aici. Faci ce vrei când vrei, fără să te complici şi zici: fără regrete, fără defecte, fără idei preconcepute! Doar clipe frumoase şi plăceri mai multe.

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e, Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*

Pt. tine totul` are un pret, familia oare cat? Trezeste-te odata, viata e mai mult d` atat

Incerc s` ma apropii sa-ti vorbesc, spun lucruri reale atunci cand glumesc.Te rog asculta`ma, nu pleca, nu t` speria, t` rog priveste`ma, ramai asa;

Esti p` primul plan, vei fi p` primul plan mereu. Sh cand esti departe esti aici, in sufletul meu

Te apasa acum Constiinta Care inCă Te mai minte. si nu'i nimeni Lângă Tine Care să Te alinte, Inconjurat de oameni Care, inCaLCă juraminte

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.|

Esti tare-n gura cand e multa lume.Dar cand sunteti doar voi doi, ii spui ca au fost doar GLUME!

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

♥D.N.D = DragOstEa nu diSparE [love struck][:*][love struck]♥

Fundaa te roog.puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nıʇs nu
ɐǝʇsɐ-ǝp nıʇs nu

| crazygirl_2061 a răspuns:

Este adevarat ca "banii vbsc", cei mai multzy spun" la revedere!"