| MaliceThemen a întrebat:

:X Mi-am dat piercing in buza acum 3 zile tongue si nimic rau, nu s-a infectat, sunt foarte atenta cu el. Mi-l-am dat singura acasa cu acul si inca nu am cercel, dar stau cu acu laughing mereu il dau cu crema si ideea e ca mai mereu il scot pentru ca mama nu ma lasa sa dorm cu el, zice ca poate-l inghit straight face
Si mereu cand sa-l bag doare putin pentru ca se astupa crying cum sa-o conving sa -i spun ca il indoi ca sa nu cada?sad

1 răspuns:
| Puffu a răspuns:

De ce nu iti iei cercel? Sau temporar. de ce nu iti pui un ac de siguranta ( mai maricel ) pe care sa-l inchizi?