| Cortex a întrebat:

As dori sa invat sa vorbesc fluent engleza.Folosesc duolingo dar dureaza prea mult sa trec testele necesare pentru a avea acces la informatiile pe care vreau sa le invat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa fim si rationali, fluent sa inveti cu o aplicatie asa ceva e sf, tu stii ce inseamna fluent? dualingo este o aplicatie care te invata cuvinte noi, este o aplicatie buna, faza e ca trebuie sa te folosesti de ceea ce stii, trebuie sa scrii, citesti, vorbesti, asculti iar in timp o sa devi tot mai bun, aici vom învăța limba engleză (cuvinte, expresii, gramatică, conversații etc)
http://discord.gg/8HqRPB2

| stefanelrares a răspuns:

Vrei sa vorbim pe whatsapp? te pot invata daca vrei :/

| stefanelrares a răspuns:

Te pot invata, am 13 ani si stiu sa vorbesc engleza