| Andreea072 a întrebat:

Bună ziua!
Aș vrea să împrumut niște bani de la bancă cam 1500 lei. Nu am mult de când lucrez am 2 luni, știți ceva sigur? Fără dobândă mare?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imprumuturile bancare, se pot lua dupa 6-12 luni de munca, cu adeverinta de salarizare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In momentul de fata dobanzile sunt la cer mai ales la credite de nevoie personale

| sierra1 a răspuns:

Du-te la banca la care incasezi veniturile. E cel mai SIGUR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu că trebuie maxim 6 luni sa activezi la un loc de muncă pentru a putea împrumuta bani de la banca.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Îți trebuie adeverință de venit pentru a putea să împrumuți bani de la bancă.