| andrada_1521 a întrebat:

Asa, ca si conversatie, ma intereseaza un program care sa ma elimine din lista de mess a unei persoane. Exista un astfel de program? daca da, vreau si eu sa stiuwinking O zi minunata tuturor!

2 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/download.php il gasesti aici si multe altele

| andrada_1521 explică:

Deci, sa simplific putin intrebarea asta: sa presupunem ca tu esti in lista mea de mess si la un moment dat nu mai vrei sa fii, insa eu, capoasa, refuz sa te stergwinking Cred ca exista posibilitatea sa te stergi singur/a. Asta caut si eu. O seara frumoasahappy