| Evelinn123 a întrebat:

Bună ziua, de câteva zile a început ușor să mă doară capul pieptului când încercam să mă aplec în jos, abia dacă puteam să mă încalț sau să îmi pun șosetele pe picioare. Habar nu am de la ce provine această durere, până acum nu mi s-a mai întâmplat, iar de doua zile a început să mă doară tot abdomenul, inițial am crezut ca este o durere obișnuită de la menstruatie dar a persistat mai tare, mă doare mai mult seara când stau în pat, toată partea dreaptă a abdomenului, inclusiv de sub sânii până jos la ovale simt o durere de nedescris, nu înțeleg ce poate fii. Vă rog ajutați-mă

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

Dupa descriere... ar putea fi vorba de ficat. Dar daca e tot abdomenul, poate fi orice. Insa pare caz de urgenta. Mergi azi la medicul de familie.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu înțelegi, mergi la medic.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa mergi cat mai repede la medic.

| BarbatMare a răspuns:

Să stăm drept și să judecăm strâmb
Mâncând vine pofta