| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, maine este Sfantul Ioan Botezatorul, si multi useri si multe userite isi serbeaza onomastica! Le doresc multa sanatate, fericire si sa fie iubiti! Un an bun, ferit de rele si un sincer:La multi ani!
Mi se alatura cineva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le doresc si eu, tuturor care isi serbeaza ziua onomastica, respectiv celor cu prenumele Ioan, Ion, Ioana, Ionela, Nelu, Nela si alte derivate, ceea ce imi doresc si mie, multa sanatate, fericire, o viata cat mai buna, indeplinirea dorintelor si la multi ani!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Citez la spusele lui stejara big grin

pa-pa

| luiza a răspuns:

Multumim! Asemenea si tie!