| Kidd a întrebat:

Bunaa! In curand o sa fie ziua mea :X
Si nu am nici o idee cum as putea decora, ce jocuri sa jucam si ce chestii sa facem straight face... Dati. mi si mie cateva ideiwinking. Ms:*

wave

2 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Poi nu stiu, eu de obicei nu luam decorul in seama.Adica cel mai mult conta ca eu siprietenii mei sa ne distram si sa ne simtim bine. Poti daca vrei sa puni niste baloane cum a zis "adriancik".

Jocuri:Va-ti putrea juca "adevar sau provocare", "sticluta" "cu mingea" faceti concursuri de cele mai bune glume laughing..."v-atea ascunselea" "culorile ". Si desigur puteti sa ascultati multa muzica, si sa dansati

Faceti si un juriu, iar cine danseaza cel mai frumos primeste o prajitura sau o bucata de tort in pluslaughing

Oricum, mult noroc cu petrecerea, si iti urez petrecere frumoasa:*:*

| edrinaady a răspuns:

Eu cred ca cel mai important intr-o petrecere este distractia si cit mai multa muzicaa.happy la jocuri nu ma gindesc depinde de virsta...sar putea juca carti ceva de genul.in legatura cu decoratia n-am nici o idee baloane. in forma de smiley happyhappyhappysper sa te ajute: :*:*:*