| greenmoon a întrebat:

Cam in cat timp isi face aparitia un colet trimis prin curier rapid? si daca nu sunt acasa in acel moment, cum il primesc din nou?

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vei si anuntat telefonic pintr-un mesaj cand va ajunge(data/ora cu aproximatie).In mod normal depinde de distanta dar nu depasesc 3 zile lucratoare. Daca nu te gasesc acasa poti ridica coletul de la sediu firmei de cureriat.

| Adina981 a răspuns:

Cam in cateva zile ( 1-2 zile ). Te v-a suna tipul ala si daca nu esti acasa ii spui sa ti-l lase la sediul lor si te duci si il iei de acolo.winking