| RAY a întrebat:

Când ai plâns ultima oară? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu sufar de anxietate iar in ultimul timp pe baza de stres, nervi in fine am avut niste probleme am inceput sa am atacuri de panica.Nu sunt frecvente dar mai apar cum s-a intamplat si duminica.
Stateam cu prietenul meu in pat ne uitam la un film si la un momentdat am atipit, am adormit amandoi iar cand m-am trezit am vrut sa fac ceva de mancare.Cand m-am ridicat sa ma duc sa imi pregatesc ce aveam m-a luat un atac de panica, am simtit ca ma sufoc si am inceput sa plang incontrolabil, adica nu aveam un motiva dar probabil ca m-a luat de la starea aia.M-am agitat prin casa si daca am vazut ca tot nu imi ravin m-am dus la prietenul meu si l-am trezit si m-a linistit.

63 răspunsuri:
| SwedishMeatball a răspuns:

Saptamana trecuta. Pentru ca ma simteam trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu sigur. De obicei plang când consum alcool. Se aduna si atunci ma descarc.

| wpetterssone a răspuns:

Nu știu dacă stresul poate produce plânsul pentru că sunt stresat cu serviciul, dar nu îmi produce plânsul.
Sincer, nu îmi aduc aminte când am plâns ultima dată.