| Balonaseplutitoare a întrebat:

Cand ai un blog este necesar sa instalezi wordpress cand ai blogul pe acest site?
Am blog stiu ca stiti nu conteaza dar eu nu vreau sa il instalez ma afecteaza cu ceva asta?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wordpress e o platforma care poate sustine si administra un blog. Daca ai un blog pe acesta platforma clar ai si wordpress instalat. Daca ai blogul pe alta platforma nu ai treaba. Intrebarea ta e extrem de confuza si chiar nu m-am prins ce vrei in realitate sa intrebi