| deyutzyk97 a întrebat:

Cand apare true blood sezonul 3?

6 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

At the TCA presentation today, HBO officially announced that they’ve picked up True Blood for a third season, set to debut in June 2010.

Deci iunie. big grin

| nutty a răspuns:

Mai multe detalii nu gasesc (pentru ca nu stie nimeni). Nu ma uit la film, dar m`am interesat, si pe 6 feb a aparut sez 2, deci pentru. al`3`lea mai aveti de asteptat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iunie in America
si in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar sezonu 3 iunie 2010 in america si in iulie cel putin 3-4 episoade pe www.cucirca.com unde sunt apr 20 de seriale toate sezoanele si toate episoadele:P:P:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu asa ca voi cauta pe net iar daca gasesc te voi anunta raspunsul tau a fost primit de la o fetita de 10 ani care si ea se uita la true blood chiar daca e pentru adulti eu am voie sa ma uit chiar impreuna cu tatal meu stiind ca sunt parti neindicate pentru copii mici ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 30 luna asta cred sau daca nu in iulie pe 30