| anonim_4396 a întrebat:

Când caut o celebritate pe google de exemplu un actor apare cu mai multe poze pe google iar dacă intru în pagina lui de wikipedia are doar o poză în acea infocaseta. Cum au ei mai multe poze în rezultate pe google dacă au doar o poză în aceea infocasetă de pe Wikipedia?

3 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Da ce bre, doar Wikipedia exista pe internetul asta mare?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Poate pentru că Wikipedia nu e singurul site care există?
În plus, de cele mai multe ori articolele Wikipedia dedicate unei persoane au mai multe poze cu ea, în diferite stadii ale vieții, de-a lungul articolului, nu doar poza de profil de pe infocasetă.

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Să dau un exemplu. Eu sunt actor și un prieten să zicem îmi pune doar în infocasetă o poză cu mine asta înseamnă că pe google la rezultate o să am mai multe poze?