| RazvanAndrei49165 a întrebat:

De ce nu pot salva o poză de pe Facebook de pe telefon? Când dau click pe poză nu apar reactiile, nici punctuletele alea de sus pe care dau sa salvez nici "Comenteaza". Adica e doar imaginea si atat. La pozele recente imi apar dar daca intru pe un profil sau o pagina si vreau sa descarc a 500-a poza, caut dau click pe poza si imi apare poza simpla. Ce sa fac sa pot sa salvez pozele mai vechi?

2 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

E posibil ca utilizatorul care a postat poza să nu fi dat accesul celorlalți pentru a reacționa asupra fotografiei. Prin urmare, poți doar să o vezi. happy

| robyfzr a răspuns:

Din cate stiu eu se poate seta sa nu poti da like, sau sa salvezi poza. Poti sa faci un Screenshot.