| RazvanAndrei49165 a întrebat:

De ce nu pot salva o poză de pe Facebook de pe telefon? Când dau click pe poză nu apar reactiile, nici punctuletele alea de sus pe care dau sa salvez nici "Comenteaza". Adica e doar imaginea si atat. La pozele recente imi apar dar daca intru pe un profil sau o pagina si vreau sa descarc a 500-a poza, caut dau click pe poza si imi apare poza simpla. Ce sa fac sa pot săă salvez pozele mai vechi?

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Tine apasat lung pe poza si ar trebui sa apra sa salvezi poza!
Unii utilizatori pot seta sa nu poti da like sau sa salvezi pozele lor!
Eu inca nu am gasit cum sa fac asta, dar se poate!