| Marii a întrebat:

Cand erati mici, ca orice copil v-ati jucat tot felul de jocuri. Acum cum vedeti acele jocuri si cum le vedeati pe atunci?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Imi pare foarte rau ca am trecut de acea varsta in care ne jucam intruna si nu aveam griji, te cuprinde nostalgia, pacat, dar am o nepoata si astept sa se faca un pic mai maricica si o iau de la cap!:X:X:X

6 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Acum le vad ca pe bucuria copilariei mele big grin ce frumos era cand eram mica :X

| MM a răspuns:

Le duc dorul. Mai joaca cineva 'elasticul' astazi? laughing

| Jonsdottir a răspuns:

"ce jocuri plictisitoare straight face " ceva in care sa consumi mai multa energie nu exista?! laughing

| putzulica a răspuns:

Pai la o anumita varsta avansezi. din ce in ce mai matur! atunci eream mic deci ma jucam jocuri pentru copi mici daca atunci nu ma jucam acele jocuri ce puteam face altceva acea a fost copilaria...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic ceva de genu`:"cum puteam sa ne jucam asa ceva? dmnee ce copii prostuti eram"laughinglaughing. Cand mai imi amintesc cu fratele meu cateodata. laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu le mai vad la fel ca in copilarie. Ar parea penibil sa ma mai joc baba-oarba sau de-a v-ati-ascunselea. Dar in sufletele noastre toti suntem niste copii happy.