| Silvia a întrebat:

Cand faci cereale cu lapte, ce pui prima data? Laptele sau cerealele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| I.Love.Football a răspuns:

Eu bag cerealele in cutia de lapte si apoi compozitia finala o torn in castron laughing.

44 răspunsuri:
| TheBlueButterfly a răspuns:

Lapteletongue

| MichelleC a răspuns:

Cerealele=]]
presupun.

| me_3408 a răspuns:

Eu mai intai pun cerealele ca dupa sa vad cat lapte sa pun big grin

| mdaaa a răspuns:

Castronul pentru cerealetongue

| ~kostynela~ a răspuns:

Cerealele... dar ca sa fii sigura ca faci cum trebuielaughinglaughing. pune cateva cereale, lapte si apoi restul de cerealehee hee...sunt mai gustoase asabatting eyelashes

| pretty27girl a răspuns:

Cerealele. cat mai multe! laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e luata de la desenele de pe disney channel "cody&zack" cand bogatasa trebuie sa aive grija de copiii astia si intreaba fix ce ai postat tu...si ii zice zack nu conteaza doar sa le pui pe amble intr-un bol(vas)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pun de obicei fiului meu cerealele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manac asa ceva, dar daca ar fi sa pregatesc cuiva, intai as umple farfuria cu sare, ca sa se invete minte sa manace ce nu imi place mielaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptele pentru ca daca pun prima oara cerealele se inmoaie in lapte si mie imi plac mai tari. XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pun laptele.ca se intampla sa nu ma asez imediat la masa si se fac mamaliga cerealele alea dupa si nu mai le mananca nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerealele

| CioroiStefan777 a răspuns:

I-au punga de cereale, pun jumatate de sticla de lapte direct in punga, punga in rucsac si am de alergat 2 km dimineata. Am un program. Iar dupa ce termin de alergat, mananc compozitia finala direct din punga.
FII PREGATIT ACOLO UNDE ALTII NU SUNT!
Cele mai bune urări.

| denylovesnisa a răspuns:

Cerealele

| VargaRuben00 a răspuns:

Prima data laptele, apoi cerealele, apoi farfuria?