| 00raluka00 a întrebat:

Cand intru pe google chrome imi apare "Hopa google chorome s-a inchis cu eroare. restabiliti?' si nu imi merge cand intru chiar daca dau restabilita... va rog plzzz ajutati-ma urgent acum scriu de pe internet explorer dar am nevoie mare de google chrome

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Incearca sa golesti datele browser-ului. Cand esti in browser apasa simultan tastele CTRL+SHIFT+DELETE (fara plus). Selecteaza de acolo tot si apoi dai click "Clear browsing data".

2 răspunsuri:
| Elena_Cojocaru_1970 a răspuns:

Cum sa fac sa restabilesc GOOGLE CHROME? ...Va multumesc!

| Micu_Lenuta_1968 a răspuns:

Ce sa raspund