| viki a întrebat:

Cand o sa vedem asa ceva si in Romania?:-j
http://www.youtube.com/watch?v=7MiMAt-J54U

Răspuns Câştigător
| Ellena a răspuns:

Mama:O...cat sincron...chiar mi-a palcut, sincer nu cred ca o sa vedem vreodata la noi asa cevawinking

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Glumesti, nu?

| Cryssy a răspuns:

SIncer, nu stiu, dar nu curand in nici un caz.

| Gabry a răspuns:

As vrea sa vad asa ceva si in Romaniarolling on the floor
Nu cred ca va fi asa ceva in Romania...sad

| JustMeFlory a răspuns:

Niciodata!laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Si nici asta nu o sa vedem prea curand:
http://www.youtube.com/watch?v=je1KOcBYGjM

| yuli10 a răspuns:

Exact asta ne lipseste in romania, adevarul e ca avem de toate. daca o sa avem si asa ceva o sa traim mult mai bine.

| viki explică:

Da, bineinteles.laughinglaughing

| viki explică:

Sper ca ati vazut tot clipul.laughing

| frida0purple a răspuns:

Dragut..

| frida0purple a răspuns:

Dar nu este vorba de cand.
ca peste o saptamana pot sa faca chestia asta un grup de oameni de la dans sau mai stiu eu ce.
e chestia de vointa happy

| annda a răspuns:

Daca il desenezi si il agati de un stalp posibil, altfel nu cred. laughing

| Misterious a răspuns:

Pai cand o sa aiba unu extrem de multi bani...si nu o sa mai aiba ce face cu ei o sa se gandeasca si la posibilitatea de a face asa ceva...pana atunci oricum mai e. Tiriac ar fi un posibil om cu bani... dar exista lume care sa mearga zilnic intr-un astfel de parc de distractii sa dea bani? hmm 1 data de 2 ori mergi. da apoi?