| Ioana8464 a întrebat:

Care a fost cea mai emotionanta intamplare din viata voastra? [fara chestii de genu primul sarut sau primul iubitlaughing] Fundahappy

Răspuns Câştigător
| PcvXd a răspuns:

Cand am avut primul spectacol la dansuri si vreo 1000 de oameni se uitau la noi laughing nu cred ca o sa uit vreodata ce emotii aveam, dar a fost frumos mai ales cum ne aplaudau toti.

2 răspunsuri:
| spaikizz a răspuns:

Hei!

A fost ziua in care cea mai buna prietena a mea a plecat in Italia. Problema e ca a fost cea mai rea emotie a mea!

Am avut si emotii placute, dar nu prea pot face diferenta intre ele pentru ca eu traiesc orice lucru cu foarte mare intensitate. Dar totusi cred ca a fost ziua in care mama mea s-a intors acasa. happy

O zi buna tuturor!

| buanna a răspuns:

Cand am vazut-o pe mama mea pentru prima data in viata mea, aveam vreo 17 ani si iarasi tot inportanta pentru mine cand am luat permisu