| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai mare greşeală pe care aţi putut s-o faceţi la un test?

41 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns (pentru OldSoul):

Care copii?

| aXy99 a răspuns:

Sa dau foaia de examen dupa o ora jumate' la biologie. Eram prea obosit sa mai gandesc laughing

| Jakye a răspuns:

N-am scris nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să îl dau

| Mete0ra a răspuns:

Sa copeiez de la colegu si dupa sa imi dea 1laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Nu m-am prezentat.

| GicaGigekGica a răspuns:

Greseala mea a fost ca am scris totul corect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GicaGigekGica):

Păi cum? De ce ar fi asta o greşeală?

| Frank51 a răspuns:

Sa il dau stiind ca nu am invatat cat trebuie.

| Yurisa a răspuns:

La evaluarea nationala acum 100 de ani cand am dat-o erau subliniate niste prepozitii pe care eu nu le vazusem si nu le-am analizat sintactic si morfologic
La simulare la bac am scris "Chirita in Provincie" de IL Caragiale, si aia e scrisa de Alecsandri

| Mosotti a răspuns:

Sa incep cu cerintele mai complicate a fost o mare greseala, sa pierd timpul acolo ca nu faceam mare lucru si ma tot gandeam, si ramaneam si cu celelalte nefacute, in loc sa incep cu ce e mai usor si ce stiam ca sa fac pe alea, si apoi sa ma mai gandesc la celelalte.