| Error_9830 a întrebat:

Voi ce faceti cand luati un 4 la un test happy?

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Incep sa rad big grin

8 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Învăţ să iau mai mult la următorul.

| claudiucop a răspuns:

Beau laughing) de bucurie ca nu s prost neaparat, am avut o pasa proasta atat. enjoy

| marinteodora a răspuns:

invat sa iau mai mare la celalalt si mai ales spune-i mamei tale ca daca afla ca nu i-ai zis o vei pati

| Mosotti a răspuns:

Invat si data viitoare o sa-l iau, nu e nici o problema.

| later a răspuns:

Eu mai nou, nu le spun parintilor, deoarece au preferinte de la 8 in sus de la mine, insa la chimie, sunt de 5...Asa ca iau o nota mai mare, sau doua, sa compensez.De exemplu am luat un 3 la chimie, am luat apoi un 7 si un 9.Cand vor vedea notele vor fi mandrii ca am stiut sa ma ocup singur de situatie big grin

| ReyIzInsane a răspuns:

Ma dau cu capu' de pereti pentru ca sunt un prost

| Mosotti a răspuns (pentru ReyIzInsane):

Ba nu, nu te dai cu capul de pereti, zici asa calm "am fost prost acum, nu e nici o problema ca n-am invatat, dar vreau sa nu mai fiu prost, vreau sa ma indrept, voi invata si voi deveni destept".

| rumburack a răspuns:

Pai depinde la ce materi e. incep sa rad sau daca e la mate sau la rom incep sa plang si nu le as spune parintilor decatla sfarsitul semestrului...big grinbig grinhappyhappy