| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai greu cuvant pe care l-ai rostit? cand?:-s thinking

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Cel mai greu cuvant era "vreau sa te uit" acum un anbig grin

69 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicotinamil dinucleotit fosfat redus.Nici daca se chinuia proful de bio nu putea face o lectie mai complicata la fotosintezalaughing. L-am "rostit" la teza si era sa imi iau un 4 pe soptit

| Silvia a răspuns:

Cand eram mica stalceam foarte mult cuvintelelaughing)
In loc de cap, ziceam tap.In loc de cu*, tul laughing. Si tot asarolling on the floor.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uniune... waaa nu stiu de ce nu puteam rosti bine cuvantul asta...cand? thinking anul trecut laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi aduc aminte dar iti pot zice ca primul cuvant pe care l-a invatat iubitul meu (nu este roman) a fost "imbratiseazama", a durat trei luni pana l-a zis corect, mereu ne aducem aminte si ne prapadim de ras. laughing

| albastrel a răspuns:

Oua de Parapopircarita ca sunt raraita... a si mi-a mai fost greu sa zic primul ''te iubesc''. al naibii de greu a fost :d

| MM a răspuns:

Teleenciclopedie, la 4-5 ani.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cand eram mica nu puteam sa strig dupa sora mea dana si i-am zis Ninalaughing

| Orannginna a răspuns:

"impacientat". I'am spus unui catel cand eram mica. De fapt, am incercat laughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

@rosalie...la asta ma gandeam si eulaughing

| mcrenma a răspuns:

Din cate imi amintesc eu era "constantinopolitalizeze" sau ceva de genu laughing in tabara laughing in vara asta

| Rosalie_9695 a răspuns:

,, sternocleidomastoidian`` laughing anul trecut la biologie laughing

p. s.: in clasa. a VIIa

| Lola_5953 a răspuns:

In loc sa zic i ziceam r si imagineazati ce cuvinte ieaseau...rar=iai, mar=mai, ...etc

| zxcvbm a răspuns:

Acidacetilisalicilic

| Claudiuu a răspuns:

Cel mai greu cuvant a fost faringosept ii ziceam in toate felurile numai flaringoselpt nu-i ziceam

| dya22100 a răspuns:

Pai sa vedem anul trecut a fost:,, caricaturist''(ma inkurkam in litere)big grin si acum ink, caut akel cuv. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama a spus ca am zis tata si-i cam parea rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza "
acum cateva saptamani din curiozitate laughing stiai ca este cel mai lung cuvant din lb romana?hee hee mai este si "electroglotospectrografie"hee hee pur si simplu mi, se "limba plimba n gura "laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena mea, in loc sa zica soparla zicea sopula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma jucam spanzuratoarea cu colegii si le-am dat cuvantul :corocoperchelita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma jucam spanzuratoarea si am scris corocoperchelita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai greu a fost atunci cand am spus ca o urasc pe mama dar a trecut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Protopopicitorescovici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrizofomie
cel mai greu cuvant a fost cand prietena mea mi-a spus s-o uit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai greu cuvant era irefutabil pe la 4 5 ani asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai greu cuvant pe care l-am rostit, a fost cuvantul:
conservatiilei. Sper sa te ajute...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai greu cuvent a fost GREU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai greu cuvant a fost acum un an, care era ''vreau sa te uit''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Icoane...ai spuneam cocoanerolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te urasc acu doua zile