| Confucius a întrebat:

Care a fost faza de acum 2 episoade de la "Romanii au talent" cu, cuvantul acela "pufusorul" imi puteti da un link cu episodul?
Toata lumea vorbeste despre asta si, cum eu nu am vazut, nu vreau sa mor prost laughing

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu fuiorul...asta era cuvantul.

2 răspunsuri:
| Confucius explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri!
Da, se pare că, cuvântu acela era "cu fuiorul" nu "pufusorul" happy
M-ai nou sau gândit să scoată si o piesă extrem de stupida pe tema aceasta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Stai linistit nici eu nu ma uit la un spectacol mediocru, este exact ca pe vremea romanilor circ si paine, daca nu s-ar duce nimeni la preselectie, nimeni nu s-ar uita, nimeni n-ar vota, s-ar desfiinta singure