| Vali_3837 a întrebat:

Care a fost filmul la care ati ras voi cel mai mult (Film de comedie)?
Ma voi uita la filmele pe care le spuneti si cel mai amuzant primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Mihaiii a răspuns:

Filmul se numește "Rrrr", este din 2004. Este foarte amuzant, despre primii oameni ai lumii... foarte, foarte amuzant este filmul!

Dar s-ar putea să ai dificultațo la găsirea și downloadarea de pe net, din cauza numelui ciudat...

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Pantera roz 2

Imi sare tandara cu Pierre Richard

Vechi tovarasiJandarmii(toate cele 6 parti)

| Radioactive a răspuns:

Vechi tovarasi

jandarmii

| Radioactive a răspuns:

Am scris mai multe filme, dar cel mai amuzant mi s-a parut Imi sare tandara

| Metallicaaaa a răspuns:

Rrr zic si eu ca e tare e in franceza dar mai e si Obelix si Asterix e tare si tot in franceza.Noroc!