| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi intr-o dimineata si ati realiza ca sunteti barbat(pentru femei) / femeie (pentru barbati)?
Si cum v-ati petrece ziua, daca ati sti ca sunteti 'blocati' in acel corp pentru o singura zi?
Sa va vad creativitatea!

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

În primul rând m-aş duce la WC...laughing Apoi aş sta la o bere, cu băieţii şi m-aş uita la un meci. Nu că nu pot face aceste lucruri şi dacă sunt femeie, dar sunt altfel când eşti bărbat, presupun.

5 răspunsuri:
| αςαdεαuα a răspuns:

Paaai, m-assi duce la buda sa vad cu e sa faci cu...laughing)apoi asi suna o prietena si asi zice,, Hey iesi la un suc?'' dupa ce ies cu aia o conduc akas. Apoi vin si stau pe mess si joc jocuri cu masini rolling on the floor, beau o bere si staaaaaaaaau stau pana la 12 noaptea dupa care ies in club.Mai vad ce mai fac eu dupa :-> rolling on the floor

| AdriixDoo a răspuns:

Ahahahaa as urlaaa! Adica dupa ce ca in fiecare dimineata ma trezesc si nu stiu unde sau cine sunt, asta mai lipsea. Sa ma trezesc si cu altceva in pantaloni!
Pai m-as simti libera, nu mi-ar mai spune nimeni abtine-te cand fac vreo tampenie, n-as mai purta tocuri sau sa imi fac griji pentru orice detaliu. Ar fi ca in rai ohappy

| AdriixDoo a răspuns:

Nu imi afiseaza raspunsul waiting

Răspuns utilizator avertizat
assiris
| assiris a răspuns:

Aș dormi o zi întreagă până-mi trece. Ce bine că e doar o zi...