| Raul345 a întrebat:

Care cantareata credeți ca e cea mai tare dintre Lady Gaga Katy Perry Miley Cyrus Dua Lipa Shakira Taylor Swift si Jenifer Lopez?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fiecare au avut momentele lor de glorie la intervale diferite de timp, Shakira si Jenifer Lopez raman titani ai muzicii avand vechime in industrie, topurile flutueaza, nu raman la fel, Taylor Swift a venit tare din spate in momentul de fata.

| Violleta2022 a răspuns:

"Who is the best pop singer in the world 2023?
The top global artists of 2023
Record-breaking world tours, and colorful friendship bracelets—fans everywhere will be thrilled to see Taylor Swift as this year's top artist, with more than 26.1 billion global streams since January 1."

| dullcat a răspuns:

Cred ca ai enumerat niste artiste de varste total diferite, care nu pot fi comparate deloc.

| VoidEternal a răspuns:

Nina Simone.

| soracatalizator20 a răspuns:

Lady gaga?