| heroforyou a întrebat:

Care e cea mai mare dorinta a voastra? dar curiozitate?(din curiozitate...)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ma descurc bine in viata sa am salariu bun ca acum si sa am ce vreau in casa mea

| Bondarel99 a răspuns:

Sincer cel mai mult mi-as dori sa nu mai fie asa multa rautate in lume.

| Mariinaa a răspuns:

Cea mai mare dorinta ar fi :Sa nu mai uit ca am de facut temelaughing
Si cea mai mare curiozitate...big grine ce oile nu intra la apa, dar lana intra? Serios voi nu v-ati intrebatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea este sa reusesc in viata tot ceea ce mi-am propus.Sunt curioasa sa vad cum vor evolua lucrurile pe parcurs, ce modificari vor avea loc in viitor(curiozitate pe care, cu siguranta, o avem fiecare in parte).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung acolo unde doresc si sa nu depind de nimeni.

| fuicacatalin a răspuns:

Dorinta mea e sa ajung un mare sportiv sunt priceput la fotbal si handbal mi-ar place sa le practic.