| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Care e cea mai placuta experienta a voastra din perioada Pastelui?

11 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Cea mai mare consolare a mea de paste este cand ma duc la biserica si cant despre bucuria invierii,o senzatie de cor ingeresc, de multumire! Dar si cand vad pe masa cozonac cu nuca si oua rosii! Cand Veronica a fost la curce cu un cos de oua, sangele lui Isus Hristos a curs deasupra.Asa este minunata poveste/traditie.Raspuns castigator? big grin

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cand dorm toata ziua, iar mama ma trezeste doar cand aduce vecina dulciuri si cozonac.

| T0T a răspuns:

Nu știu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Acel moment cand ma trezesc dimineata si programul meu e la fel doar fara scoala.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Măcar îți fac viața mai frumoasă, db

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Mi-a fost dor de tine laughing

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Păi dacă mă dai pe LOL laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Iertare,nu am vrut, sau am vrut? idkwinking

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dumbass, vorbești singur pe skypewinking

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

"Na, să te învelești" laughing)