| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai mare regret al vostru? funda

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ce se ataca Cristi asta laughing iar ne va delecta cu o poza noua incendiara legata de foot fetishul lui rolling on the floor

22 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Ca nu am devenit fotbalist.Era visul meu, talent aveam, dar convietuiam cu niște părinți ce aveau vicii și erau violenți.Niciodată nu am fost susținut, sprijinit de cei din familie, de parinti. preocuparea lor erau sa se omoare în bătaie și sa consume abuziv alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca ti-am pierdut timpul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce te roade grija?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu am regrete

| Invictusman a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Avand în vedere ca ești burlac pe viata asa cum ai afirmat care e succesul unei vieți fără regrete? happy întreb pentru un prietenbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Nu are nevasta, asta e secretul. E liber ca pasarea cerului big grin

| Eisenheim a răspuns (pentru Invictusman):

Vezi,asta e problema la noi, cei din jur, degeaba ești talentat, priceput, daca nu te naști in locul potrivit totul e in zadar... Nu ești singurul, multi au o situație la fel happy

| Invictusman a răspuns (pentru Eisenheim):

Am văzut ce e pe aici laughing toți pentru unu >"traume pentru toți" ( sarcasm )
Sau degeaba sunt talentat dacă nu.s cautat....asta e, se întâmpla și la case mai mari.

| Sofer a răspuns:

Sunt multe regrete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că nu am un Gusticel acasă la mine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Invictusman):

Sa traiesti viata la maxim fara compromisuri

| Invictusman a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sa trăiești măiestrie, bine grăieștibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gusticel te iubeste big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru meinteil):

Asteapta reducerile sau black fridaylaughing

Răspuns utilizator avertizat
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sincer nu am ajuns la timp să-mi i-am sawurma era închis deci rămâne pe mâine am alegerea eu după autobuz degeaba era închis mâine de dimineața mi-am loat sawurma la pachet cu un Pepsi rece și Aia e -_-

| LoveSleep a răspuns:

Ca nu m-am născut rinocer.

| TFL007 a răspuns:

Ca m-am nascut din parintii gresiti CRED laughing), al tau care e

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Cum adica? laughing

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intelegi tu ce vreau sa zic, ca te duce capul tau, al tau care e?

| Freya1 a răspuns:

Ca nu mi-am dat seama ca sufăr de anxietate sa o vindec la timp.