| roksy a întrebat:

Care e cel mai tare film de comedie l-ati vazut, ati ras de v-au dat lacrimile?/?

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Sunt mai multe, sa fac asa un top big grin
Wan Wilder 3, Little Man, Rush Hour, Formidabilul, Bona de la fortele speciale.

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cel mai tare, adica singurul? Singurul film la care mi-au dat lacrimile a fost The Pink Panther cu Steve Martin.

| costymaximus a răspuns:

Yes man.

| smiley11231 a răspuns:

Home Alone 2, si 3. primul nu a fost chiar asa de dementzial...

| meonix a răspuns:

Big mama, little man, filmu garcea si olteni alai cel mai tarrrre!