| DonEduardo a întrebat:

Care e faza cu generati Z, X, alpha etc? Ca vad ca pe aici foarte multa lume intreaba carei generatii apartii. Da, da, da, stiu, stiu, sunt ultimul incult pentru ca nu stiu asta, nu mai trebuie sa o ziceti, dar va rog sa imi spuneti ce inseamna.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Doar o altă metodă de a separa diverse categorii de oameni (în cazul ăsta după vârstă).

| LPCTSTR a răspuns:

Nu esti neaparat incult, nici eu nu stiu... iar mie chiar nu-mi pasa. O generatie nu defineste mentalitatea unui individ, sau, cel putin, asta ar trebui sa se-ntample.