| T0T a întrebat:

Care e personajul vostru fictiv preferat și de ce? (filme, anime,seriale,povești,benzi desenate, manga etc.)

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eh. iepurele alb era subinteles. tongue

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Spiderman era

| T0T explică (pentru Drimmero):

Peter Parker. Mie cel mai mult mi-au plăcut desenele clasice cu el deși am văzut și niște filme mai demult.

| Drimmero a răspuns:

Nu doar el imi placea in copilarie,, dar Peter era favoritul meu.

| Mayhem666 a răspuns:

Rem, anime : Re:Zero. Dar am mai multe personaje preferate, nu pot alege doar un singur personaj.

| T0T explică (pentru Drimmero):

Era foarte deștept și îmi plăcea caracterul și dorința de a face bine și de a ajuta.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Da. Te bagi la un pronostic pentru Arsenal si Utd?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Prefer să nu însă batem.

| Drimmero a răspuns:

4-0 bateti, interesant o sa fie macelul din Bavaria.

| T0T explică (pentru Drimmero):

Eu cred că va fi un egal sau scor strâns.

| stefan563 a răspuns:

Nu am asa ceva pentru ca imi plac mult destule personaje in general din anime-urile :Naruto shippuden,Death Note ( ex: Naruto,Itachi, Sasuke, Pain, Light, L etc )

| T0T explică (pentru stefan563):

Și mie îmi plac caractere din anime-urile numite de tine.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ne dau teren in cap, asa am zis si eu. Nu ai cu cine,, noi nu avem aparare,, o sa fie bulevard prin defensiva. Ne mananca Robben sau Costa. Nu scapam fara 4-0...

| T0T explică (pentru Drimmero):

Robben a cam îmbătrânit însă merita un balon de aur clar!

| Deaad a răspuns:

Împăratul din Star Wars.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Il merita in 2013, dar n-a fost sa fie. Ne da cel putin 1 boaba.
Cu echipa de acum 10 ani a noastra,, dadeam scor Bayernului, dar momentam traim prezentul

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Inca un fan Star Wars. Pe ultimul l-ai vazut,, cum ti se pare?

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-a plăcut mai mult ca Force Awakens.
Disney au făcut o treaba geniala cu noile filme.
Au ieșit perfect, eu credeam ca or sa facă o porcărie.
Abia-l aștept si pe următorul.

| CSGOGlobalMaster23 a răspuns:

Sasuke era cel mai smecher

| CuriousStuff a răspuns:

V (cine stie cunoaste). Chiar sunt curios cati stiu de el. Cine stie despre ce vorbesc sa-mi lase un raspuns.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru CuriousStuff):

V de la Vendetta? tongue

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil Batman sau Courage din desene. tongue Din filme/seriale mi-ar fi destul de greu de spus pentru ca am vizionat mult prea multe dar daca stau sa ma gandesc as putea sa il mentionez pe Diavol din serialul Reaper (mi s-a parut ca actorul l-a portretizat foarte bine - cu carisma, razbunator, sarcastic, rau - reusea sa fie placut si enervant in acelasi timp), Georgia din Dead Like Me (pentru ca imi placea sarcasmul ei) etc. Mai sunt si altele dar momentan nu imi vin in minte.

| syd a răspuns:

Josef k

NOname
| NOname a răspuns (pentru OoBunnyoO):

...şi despre ierupele alb nimic, nimic?

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Primele au fost cele mai bune, ma refer le cele vechi,, ultimele arata totusi ca s-au epuizat ideile destul de mult. Oricum... raman un fan Star Wars cu toate ca nu-s multumit de ultimele.

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Da alea imi placc si mie cel mai mult per total, seria originala, The Empire Strikes back e preferatul meu.
Iar din prequeluri, Revenge of the sith, care e si filmul meu preferat din toata franciza Star Wars.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Alea erau vremurile copilariei de mult apuse,, cu Anakin tanar fecior pana la tranzitie.
Pe ultimul n-am apucat sa-l vad,, o sa-l vad si pe ala si o sa-mi fac o impresie mai ampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hercule Poirot.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Da, și mie mi-a plăcut!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Interistule,, nu te-am mai vazut de secole. De cand Inter era pe locul 10-11,, mai traiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Intr-adevar, acum cred ca daca Pioli era adus de la startul sezonului Inter se batea lejer la titlu.