| T0T a întrebat:

Care e personajul vostru fictiv preferat și de ce? (filme, anime,seriale,povești,benzi desenate, manga etc.)

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eh. iepurele alb era subinteles. tongue

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat de Frank De Boer c-a schimbat brusc campionatul si mentalitatea. E greu sa te impui in Italia,, nu e un campionat chiar asa de slab si la indemana oricui. Italienii daca ar investi cum se investeste in Premier League, s-ar bate iar pentru trofeele europene, echipele italiene sunt cel mai dificil de batut, o stiu pe propria piele, cand intalneam 'macaronari' prin optimi sau grupe cum ne puneau aia probleme...
As vrea sa prinda Inter loc de ucl, merita sa fie acolo, mai ales ca acolo se vor investi sume astronomice din vara!

| chifteluțaqt a răspuns:

Nu am văzut multe anime-uri, dar L din Death Note și Son Goku, din Dragon Ball. În privința cărților, nu cred că mă pot decide între Jane Adams, din „Secrete" și Harry Potter. La desene animate nu prea mă uitam, țin minte că-mi plăceau fetițele Powerpuff.

| BlackRose03 a răspuns:

Nu am un personaj preferat,am mai multe preferinte,majoritatea fiind din anime.
Ex:Misaki Ayuzawa,Usui(Kaichou wa Maid-sama!),Zero(Vampire Knight),L. Lawliet(Death Note), Ichigo, Rukia, Orihime, Ulquiorra(Bleach)...

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Naruto e cel mai tare!