| Sill a întrebat:

Care e preferata ta?rolling on the floor:
Cand Chuck Norris traverseaza strada masinile se asigura in stanga si-n dreapta
Chuck Norris are grija de ingerul lui pazitor
Chuck Norris va aparea pe noua bancnota de 1000 de ron
Vanatorul din scufita rosie de fapt era Chuck Norris
Chuck Norris nu a invatat istorie, el a facut istoria
Cand Columbo a descoperit America, primul care l-a intampinat pe tarm a fost Chuck Norris.
Chuck Norris se scobeste intre dinti cu o sulita.
Chuck Norris tine pistolul intr-un sertar gol.
Chuck Norris a inventat prastia cu amorizor.
Chuck Norris are o sabie cu luneta.
De ce Chuck Norris nu poarta ciorapi? Pentru ca ultima oara cand i-a dat jos a lasat Marte fara viata.
Prima litera din alfabet nu este "A" este "Chuck Norris"
Chuck Norris nu e orb, el are o alta viziune asupra lucrurilor
Chuck Norris nu imbatraneste, el induce in eroare dusmanul.
Chuck norris e foarte tare. o data a baut un pahar de apa singur
Cand Chuck Norris da un pumn in geamul unei case, casa se darama insa geamul ramane intact
Chuck Norris a luat zece pe linie la examene doar pentru ca a raspuns "Chuck Norris" la toate intrebarile.
Chuck Norris cand a lovit cu palma apa a taiat-o in doua…despartind hidrogenul de oxigen
Chuck Norris nu se retrage niciodata………. El ataca din directia opusa
Chuck Norris vede scrisul alb pe fundal alb cand vb pe mess.
Chuck Norris s-a nascut cu barba
Intr-o zi o vipera l-a muscat pe chuck norris de picior. Dupa 2 saptamani de chinuri groaznice vipera a murit.
Chuck Norris nu se imbata niciodata…nimic nu indrazneste sa-l ameteasca pe chuck norris.
Chuck Noris a numarat descrescator de la infinit
O piatra se poate crapa in 2 sau mai multe bucati…. Chuck Norris a fost singurul care a crapat 2 pietre in una
Chuck noris face sfoara la 360 de grade
Cand Chuck Norris iti arata degetul nu o face ca sa te injure… doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
chuck norris nu scuipa, scuipatul fuge de frica lui chuck norris
Cand Chuck Norris alearga, de fapt e o iluzie el nu alearga pamantul fuge de el!
Ce adresa de email are Chuck Norris? A: yahoo@chucknorris.com
huck Norris poate sa lase mesaj vocal inainte de beepul sonor.
Chuck Norris a terminat SuperMario fara sa sara.
Iisus e nascut in 1940 iCN. (inainte de Chuck Norris).
Chuck Norris mergea la scoala auto, cu masina.
Chuck Norris poate sa schimbe vitezele, cand da cu spatele.
Cand un urs il vede pe Chuck Norris, face pe mortul.
Multi spuneau :? Violenta nu ajuta la nimic? Chuck Norris le-a raspuns? asta pentru ca nu ai dat destul de tare?
In GTA San Andreas daca aveti 7 stele, va cauta Chuck Norris. )
Chuck Norris te poate strangula cu un telefon fara fir.
Batman, Superman si Spiderman s-au aliat sa-l atace si sa-l distruga pe Chuck Norris. Chuck le-a dat cate o
palma si un shut in fund si a plecat in treaba lui. Chuck Norris nu se bate cu femei.
Daca tu ai 5$ iar Chuck Norris are 5$, el are mai multi bani decat tine
chuck norris a luat carnetul de conducere la varsta de 18 secunde
Chuck Norris poate sa-si linga cotul.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.

Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.

Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.

Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.

Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.

Chuck Norris nu doarme. El asteapta.

Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!

Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.

Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.

Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.

Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.

Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viata.
De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu il pacaleste de Chuck Norris!

Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pentru ca ii e teama de intuneric, ci pentru ca intunericului ii e frica de el.

Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.

Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.

In loc de picaturi de ochi, Chuck Norris foloseste sos picant.

Cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.

Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.

1 răspuns:
| T a răspuns:

Chuck Norris are grija de ingerul lui pazitor, Chuck Norris se scobeste intre dinti cu o sulita, Chuck Norris a luat zece pe linie la examene doar pentru ca a raspuns "Chuck Norris" la toate intrebarile, Chuck Norris a fost singurul care a crapat 2 pietre in una, yahoo@chucknorris.com,Chuck Norris doarme cu perna sub pistol, Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa, Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca. laughing Si inca cateva... laughing