| roberta7087 a întrebat:

Care era jocul vostru preferat in copilarie? De ce?
P.S : Fara jocuri pe calculator tongue

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu te supara frate, de-a magazinul adica eu eram vinzatoarea ingramadeam tot felul de lucruri pe o masa incepind de la carti postale servetele, pietricele, bucati de material, nasturi si le vindeam celor ce veneau sa se joace. Faceam bani din hartie.De v-ati ascunselea la fel dar in bloc era mai greu sa te ascunzi in doua camere cind mergeam la tara era mai distractiv.Si ne mai jucam volei si badminton.

| peperonies a răspuns:

Spyro the dragon, ps1.

| pufulescu a răspuns:

Prinselea... fiindca puteam sa pun mana pe fete :->!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fotbalul, de-a v-aţi ascunselea, prinselea, rațele și vânătorii. ce tot stau eu să aleg aici laughing absolut toate erau frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare vara faceam impreuna cu niste amice un concurs de sarit coarda si unul de sarituri cu sacul.Scriam pe niste hartii locul si data si le lipeam pe unde puteam.Si in ziua respectiva ne strangeam mai multi pusti si incepeam. Aveam si premii pentru primele 3 locuri, inghetataa.

| YesorNo a răspuns:

De-a v-ati ascunselea (Sper ca am scris bine) deoarece e distractiv. big grin

| ThePuffy a răspuns:

De-a v-ati ascunselea la 00:00 noaptea. Cand eram mica stăteam in satul bunicii mele si nu prea erau pericole, decat câinii. laughing puteai sa stai întins pe jos si nu te vedea nimeni, era atat de distractiv. Si alt joc e Provocarea. Eu puneam cele mai tampite si amuzante provocari, si nu aveai voie sa refuzi. =]] o data i-am pus pe unii sa faca french rolling on the floor