| Alex a întrebat:

Care era visul tau in copilarie? Ce idoli aveai?

6 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Vis în ce sens? Noaptea timp de câţiva ani visul meu principal a fost ceva cu o răpire, monştri, o casă sub apă şi un pod imens.
Dacă te referi la ce voiam să se întâmple când o să fiu mare, visam la meserii ciudate, gen vânzător ziua, dar criminal noaptea, ninja sau hoţ şi îmi doream să stau într-o casă luxoasă, singură şi situată undeva pe o plajă.
Idoli n-aveam şi nici acum nu am.

| LolaLollita a răspuns:

happy Voiam sa devin multe: printesa clar, designer vestimentar, cantareata, actrita... Ma imaginam de multe ori practicand multe meserii: invatatoare, profesoara, politista, etc. Ca si cum ai avea timp de toate laughing
Idoli... nu as zice chiar idoli. Insa imi placeau mult Natalia Oreiro si Thalia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot să spun că aveam un vis special. Eram mult mai fericită atunci, nu mă gândeam la atâtea lucruri. Unica mea grijă era să învăț mereu și eram și credincioasă.

De fapt, ba da, pot să spun că îl aveam ca idol pe Iisus Hristos și, deci, pe mentora mea de atunci care mă ghidase în această viață. O iubeam mult, dar din păcate, am rupt legătura. Poveste complicată, ce să zic.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Cand eram mica voiam sa fiu printesa si idolul meu era Cenusereasalaughing))

| ellaells a răspuns:

Visul meu era sa devin printesa laughing si acum rad cand imi aduc aminte

| ManeaAlex a răspuns:

Ador Adrenalina... Valentino Rossy si Michael Schumacher