| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa biserica ortodoxa pe care ati vizitat-o?

2 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Manastirea caraiman din busteni, manstirea cozia din calimanesti-caciulata, manastirea curtea de arges, curtea de arges, judetul arges

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Manastirea Caraiman din Busteni, este una dintre cele mai frumoase manastiri. Cand ma duc acolo chiar ma linistesc, este superb. Daca vrei vrodata sa te duci la vreo manastire du-te acolo, o recomand cu placere.