| Deniize a întrebat:

Bunahappy
dupa parerea voastra, care este cea mai frumoasa biserica ortodoxa din Romania?happycea mai frumoasa va primi funda:*

Răspuns Câştigător
| LoL2000 a răspuns:

Biserica Neagra din Brasov e foarte frumoasathinking adica mie asa mi se pare big grin happy

| Deniize explică (pentru LoL2000):

Multumesc Abbie17 :*

| LoL2000 a răspuns (pentru Deniize):

Npc :*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns:

De dat foc sau de pisat pe turla ei ca un boss epic? Biserici ortodoxe frumoase n-am vazut,doar kittsch-uri jenante,catolicii le au cat de cat la constructia bisericilor,da' la noi,se pune ciment,trei turnuri,niste tabla pe deasupra, si iata casa domnului, pruncii mei!

| Holocaust a răspuns:

ştiu eu una.
A mai rămas din ea doar o cărămidă.Una singură.
Vrei s-o vezi?