| Isabela96 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa urare de paste pe care ati citit-o?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

*Paşte fericită!*. O urare venită din suflet, nu copiată de pe net.

| KevinAnthony a răspuns:

Am citit mai multe urări de Paşte, dar cea mai frumoasă cred că este aceasta: „Iubeşte, iartă, cum El te-a învăţat,
Crede şi uită tot ce-ai îndurat,
El ţi-e lumina, căci El te-a creat,
Să nu uităm, numai El ne-a salvat,
Hristos a Înviat!"

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Cu ocazia sarbatorii Invierii Domnului, va anuntam ca deseara vom merge sa dam foc la scoala.Va asteptam cu drag!

| metalland a răspuns:

Sincer? Toate urate din suflet, nu copiate de pe net fara pic de originalitate. Mai bine zic cuiva " PASTE FERICIT!" si sa vina din inima. Decat sa copiez de pe net tot felul de texte.