| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun aparat de masaj gambe si talpi? Marimea 48/50?

1 răspuns:
| Diana1306 a răspuns:

Buna. In urma cu cateva luni prietenul meu si-a luat un aparat de masaj pentru picioare. Este foarte multumit de el si il foloseste de 3 sau 4 ori pe zi de placere. Eu iti recomand site-ul de unde si-a cumparat el unde gasesti mai multe modele de aparate de masaj dar si detalii despre acestea care te pot lamuri in anumite privinte. Sper ca te-am ajutat.
https://www.gardianul.ro/ingrijire/cel-mai-bun-aparat-de-masaj/