| elena999 a întrebat:

Care este cel mai frumos sentiment pe care il poti simti si de ce?

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Dragostea pentru ca ea se exprima doar prin sentimente iar atunci cand aflii ca persoana iubita te iubeste este un sentiment foarte frumos ca si cum tot ce vezi este colorat in roz si din tine a explodat fericirea care acopera tot Pamantul. Funda?

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Pentru mine...simplu, dragosteaday dreaming este un sentiment extrem de frumos, atunci cand iubesti si esti iubit, ai o senzatie uimitoare:X primul sarut, prima dragoste, lucrurile astea mi le amintesc cu atata fericire, chiar daca am avut parte si de dezamagiri, am avut si momente fericitehappy

| elena999 explică:

Toate raspunsurile sunt bune, dar nu pot alege decat una.La celelalte le-am dat vot.

| RawrLexa a răspuns:

Sincer daca o luam logic URA. Stii de ce?! Pentru ca mai devreme sau mai tarziu te va durea in f***d de tot ce se intampla, si nu mai are ce sa te afecteze, rani etc. Nu mai are cine sa te faca sa suferi...etc :d
Funda?! puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuria, pentru ca dragostea se va termina la sfarsit, si din ea va iesi tristetea. Bucuria, nu are sfarsit si nu se termina in tristete. Cel mai exceptional sentiment, pe care omul il are.
Asadar bucuria nu este in lucruri. Este in noi.