| BYAAA_5532 a întrebat:

Care este concurenta voastra preferata de la Next Top Model? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Emma pentru ca e foarte frumoasa...in rest apreciez personalitatea si tupeul sarei dar nu as fi prietena cu ealaughing
NUUU o suport pe botox pentru ca e foarte urata si vulgara nu are ce cauta la aceasta emisiune, cred ca au bagat-o numai pentru audienta pentru ca face scandal si prostii din astea ce la roman ii place.
JENANTA.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu vroiam sa pun intrebarea asta happy
eu o prefer pe emma.
ai pe adela!

bye-bye

| alexxxa93 a răspuns:

Sara desi este una dintre cele mai mici mi se pare destul de buna,emma cum spun toate este mult prea imatura,roxana prea crede ca le stie pe toate,otilia la fel este foarte buna,fotogenica, alexandra are corpul necesar pentru a deveni manechin, inga are cel mai frumos zambet...toate au cate ceva daca stai sa te gandestiwinking