| treiSticle a întrebat:

Care este diferenta dinstre acnee si cosuri?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Valutsu a răspuns:

Acneea este o boală de piele caracterizată prin apariţia unor coşuri, care adesea supurează, iar coşul este doar o bubuliţă purulentă care se formează pe față sau pe corp ca urmare a unei leziuni sau a unei inflamații a glandelor sebacee..In special cosurile apar in timpul pubertatii..Totusi ar trebui sa iti faci un control happy..Depinde acum ce fel ai pe chipu tau happy.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este acelasi lucru

| adrykiba a răspuns:

Nici una, este doar un sinonim ca si anus si gaura de cur.Scuze comparatie nu este foarte placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este legatura cu Dragoste si sex?

| SomePrettehGurl a răspuns:

Acneea este o boala a sangelui. Si nu trece fara tratement big grin decat cu varstalaughing. Cosurile sunt trecatoare. Azi le ai, peste doua zile nu mai ai. deci, clar acneea e o boala a sangeluibig grin

| Huruse a răspuns:

Pai cand ai acnee toata fata ti-e plina cu cosuri (trebuie sa fi vazut tu pe undeva ) iar cand spui ca ai cosuri pot fi 1, 2, 3, 4... dar nu turita cum s-ar zice