| NonameNo123 a întrebat:

Care este diferenta dintre acnee si cosuri?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Acneea e deja o boala de piele si efectiv ai cos langa cos, aproape nu mai ai spatiu fara pe fata. Cosuri, inseamna cateva pe fata.

2 răspunsuri:
| NonameNo123 explică:

Cosurile se trateaza usor(daca ma duc la dermatolog)? Pentru ca in vara(in 3 luni)vreau sa scap de ele.Stiu ca vor trece de la sine, dar nu mai pot astepta.

| Adry05 a răspuns (pentru NonameNo123):

Depinde mult de pielea ta. Da, cel mai indicat ar fi sa mergi la dermatolog.
Multumesc pentru funda, o seara frumoasa si toate cele bune! happy