| anonim_4396 a întrebat:

Care este fiinta sau lucrul cel mai important din viata vostra! Care ma impresioneaza dau fundita;-)

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Mamahappy
(cu toate ca nu exista o zi in care sa nu ma cert cu ea, si uneori din chestii stupide, o iubesc enorm)

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Sunt multe persoane importante in viata mea, familia prietenii...love struck

Fara ei nu stiu ce m`as face, nu`mi vad rostul in viata fara ei happy, Ii iubesc enorm, chiar daca uneori nu le arat lucrul acesta :X

| VoiceWithin a răspuns:

Sincer mama si animalele mele...
pe tata l-am pierdut si nu cred ca imi mai pasa de el
in rest nu mai conteaza decat sanantatea si asta este

| Dianné a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care le iubesc, tin la ele, ma atasez ff repede pana si de o vrabie; xbig grin.Imi iubesc familia, prietenii.Pe fratele meu. pe toti cei care imi sunt alaturi la bine si la greu :X big grin.